Boty na úzkou až normání nohu u dítěte? Nemá dominantní palec a prsty lehce vějířkují.

Zodpovězené
11. bře 2019

Dobrý den,

syn má nohu dlouhou 144-5mm a širokou 6cm. Teď má ještě kotníkové Filii chameleon ve vel. 23, které do dubna snad vydrží, ale chtěla bych pro něj nízké barefoot "tenisky". Bohužel mám pocit, že je v šířce mezi velikostmi. Filii leguán se bojím, že mu budou úzké a většina širších bot mi přijde zase zbytečně široká. Palec nemá klasický dominantní a prsty mu lehce vějířkuji. Nemáte nějaký tip, co by mu mohlo sedět?

Moc děkuji.

Zdravím,

podle mého měření by mu Filii Leguan úzké být neměly, já u vel. 23 naměřila 15,5 cm na 6,5 cm. Další kecky na normální nohu jsou třeba Jonap, ty mají 15,8 cm na 6,7 cm. Beda a Fare už by asi byly moc široké v prstech. Z nízkých kožených ještě rozměrově odpovídají Protetika Levis nebo Tikki.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot