Boty pro 2 děti - tenisky a sandálky. Poradíte?

Zodpovězené
17. črc 2023

Dobrý den,

ráda bych pořídila boty pro dvě děti.

Starší dceři nějaké pěkné tenisky k šatům... ideálně nějakou neutrální barvu. Rozměry 24,2 x 8,4 cm, nízký nárt. Všechno v její velikosti už je moc široké. Rovné chodidlo, ukazováček o trochu delší, než palec, další prsty hodně sestupné. Úzký kotník.

Mladší 5 let má 17 x 6,3 taky rovné chodidlo, ale dominantní palec, potom ukazováček i prostředníček stejně dlouhé, poslední dva prsty sestupné. Kotníky taky úzké, nárt nízký. Pro tu hledám zase sandálky, aby se daly dobře stáhnout.

Moc děkuji za Vaše tipy.

Zdravím,

tenisky mě napadají Froddo barefoot nebo Vivobarefoot.

Sandálky bych zkusila Jonap slim.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot