Boty pro dceru, ktera zatím měla jen capáčky. Jaké koupit?

Zodpovězené
15. zář 2020

Dobrý den,

mohla bych poprosit o radu, jaké boty koupit dceři, 17 měsíců?

Chodí od roku. Do teď měla jen capáčky Nolen, ale už bych jí chtěla koupit nějaké boty. Délka nohy 13 cm, šířka 6 cm, šířka nohy mi vyšla širší, nárt normální.

Mockrát děkuji za radu.

Zdravím,

podle fotek to vypadá na baculatější nožku s širším kotníkem, měly by sednout Beda Barefoot, Camper Peu Cami First Walker (vložku lépe vyměnit), návleky Stonz Toddler, Fare Bare, Feelmax, Little Blue Lamb řada Baby.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot