Capáčky/první boty. Prosím, poradíte?

Zodpovězené
8. dub 2020

Dobrý den,

mohla bych poprosit o radu, jaké capáčky/první boty, koupit dceři (11 měsíců, už měsíc chodí), aby mohla na zahradě ven z kočáru (na trávě ještě občas leze). Bohužel mi teď nezbývá, než nějaké objednat na internetu, tak bych chtěla poprosit o radu.

Délka chodidla 12 cm, šířka 5,5 cm, podle tabulek mi vychází šířka chodidla a výška nártu normální. Syn měl Capiki, ale nebyla jsem s nimi moc spokojená, gumička mu okolo nožičky moc nedržela, spadávala mu a tak se mu sešlapávala.

Mockrát děkuji.

Dobrý den,

Capiki nejsou vhodné hlavně kvůli tvaru špičky, není dobře tvarovaná. Capáčky jsou pro začínajícího chodce nejvhodnější, ty s anatomickým tvarem špičky jsou třeba Dadoos, Nolen, Hali Beli, Nohatka, nové Babice (označené barefoot), Liliputi.
Pokud je gumička okolo kotníku přístupná, můžete ji zkrátit, zapošít.
Nožička je baculatá, z botek vybírejte mezi Bobux Xplorer, Little Blue Lamb řada Baby, Protetika Pony, Beda Barefoot. Nadměrek do šířky by měl být okolo 0,8 cm, max. 1 cm, do šířky alespoň pár milimetrů.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot