Celoroční boty. Poradíte, prosím, a případně doporučíte, které boty zkusit?

Zodpovězené
11. říj 2021

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem celoročních bot pro syna. Má vyšší nárt, širší nohu, velikost sandálků, co jsou mu teď úplně akorát, je 27 (170 mm).

Dříve mu seděly boty značky Santé: https://www.obuv-sante.cz/katalog-detska-obuv-d.... Kupovali jsme je opakovaně, vždy ve větším čísle, ale bohužel už je nevyrábí a nejsem schopná najít nic, co by mu sedělo. Uvažovala jsem i o barefoot botičkách, ale nejsem si jistá, jestli do nich jít, když je zvyklý na boty s klasickou podrážkou.

Můžu poprosit o radu a případně doporučení, které boty zkusit?

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

můžete zvolit barefoot botu s pevnější podrážkou, aby přechod z klasické obuvi byl více pozvolný.

Z nabídky běžné obuvi bohužel poradit neumím, při výběru barefoot bot bych kromě specifikace nártu potřebovala znát délku a šířku noh, jaký je kotník (úzký, široký) a pata.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot