D.D.Step a co dál...Doporučíte nějaké další možnosti, jak celoročky, tak letní sandálky?

Zodpovězené
15. únor 2021

Dobrý den,

prosím o radu. Syn má cca 6,8 cm širokou nohu, vyšší nárt. Nyní nosí D.D.Stepy modelovou řadu 018 a 070, jiné padnoucí boty se mi nepodařilo sehnat... Jarní botky nám vycházejí na velikost 24 a já už se teď děsím, kam se posunout, jakmile syn povyroste z vyráběných velikostí této modelové řady.

Doporučíte nám, prosím, nějaké další možnosti, ideálně jak celoročky, tak letní sandálky?

Děkuji a přeji jen vše dobré.

Zdravím,

viděla bych to buď na Beda Barefoot - sedí na širokou nohu i vyšší nárt. Nebo celoročky Baby Bare Febo Spring, tenisky Feelmax, mokasíny Zeazoo Leo.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot