Dětská obuv zn. Medico. Jaká je to obuv a je vhodná pro děti cca 1,5 roku?

Zodpovězené
3. dub 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jaký názor máte na dětskou obuv zn. Medico, konkrétně na tyto botky: https://www.mall.cz/obuv/medico-divci-kozena-ob....

Jsou vhodné?

Na eshopech a internetu jsem moc info nezískala.

O jakou se jedná obuv a je vhodná pro děti cca 1,5 roku staré?

Vizuálně vypadají hezky, podrážka působí měkce, špička široká, ale foto může klamat.

A ještě dotaz mimo. Je BF bota vhodná na všechny povrchy?

Hodně se mluví o BF na měkké (přírodní) povrchy, ale jak je to s betonem/asfaltem?

Předem děkuji.

Dobrý den,

v ruce jsem je nikdy neměla, ale podle popisku mají podporu klenby a pevný vysoký kotník, jde tedy o klasickou pevnou obuv. Tvar špičky není z fotky jasný, troufnu si ale tipnout, že anatomicky tvarovaná nebude.
Barefoot obuv je vhodná i na zpevněné povrchy, pro zdravou nohu, se správným stereotypem chůze (nedupat na patu, měkčí kratší krok, pokrčená noha apod.). Pevný povrch noze nevadí (klenba odpruží), vadí spíš stereotypní povrch, kdy se noha "nudí".

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot