Dominantní palec a sestupné prsty. Jaké botičky doporučíte?

Zodpovězené
6. říj 2020

Dobrý den,

jaký tvar špičky, resp. jaké značky botiček, doporučíte pro normální nožku s dominantním palcem a sestupnými prsty?

Kotník užší, nárt normální až vyšší. Zatím syn měl D.D.step řadu 015, tenisky Rak a celoročky Protetiky. Díky rozdílu mezi délkou palce a prstů moc netoleruje větší (resp. doporučovaný nadměrek), který už je na prstíky moc a zakopává. I proto si myslím, že tady asi víc záleží na tvaru špičky (možná se pletu).

Děkuji za radu.

Dobrý den,

určitě záleží i na tvaru špičky, příliš velký nadměrek nad ostatními prsty není ideální, bylo by lepší najít botu, který respektuje tvarem špičky tvar prstů.

Při výběru je potřeba znát délku a šířku nožek, určitě bych z výběru vyřadila Beda Barefoot a Protetika, vhodnější by byly boty se sestupným tvarem špičky - s vrcholem nad palcem a výrazněji sestupným tvarem směrem k malíčku.
Pro konkrétnější tipy na značky/modely mi třeba do emailu napiště rozměry nožek, pokusím se něco doporučit.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot