Druhý prst delší než palec. Jaká značka obuvi je vhodná?

Zodpovězené
4. zář 2019

Dobrý den,

dcera (aktuálně délka chodidla 19.5 cm) má druhý prst delší než palec.

Doporučíte vhodnou značku obuvi? Přezutí do školky, tenisky a zimní boty.

Děkuji!

Dobrý den,

při výběru záleží i na šířce nohy, bez toho se radit nedá.

Seznam bot podle velikostí (i orientačně podle toho, jak jsou široké) najdete na mém blogu, článek Boty podle velikostí.

Jelikož nemá dominantní palec, můžete volit i mezi kompromisními značkami, pokud Vám kompromis nevadí - ty většinou mají vrchol špice nad druhým prstem, ne nad palcem.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot