Holínky pro vysoký nárt. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
14. dub 2020

Dobrý den,

syn má délku chodila 12 cm a vysoký nárt. Holínky, které jsme zkoušeli v obchodě, neobul. Na internetu jsem nikde nedohledala holínky, u kterých by bylo napsáno, že je obuje i dítě s vyšším nártem. Tak prosím o radu Vás.

Děkuji

Dobrý den,

moc zkušeností s holínkama na vysoký nárt nemám, jen vím, že na vyšší nárt sedí Move by Melton gumáky - ale ty se v této velikosti nevyrábí. Syn má zřejmě ještě miminkovsky baculatou nožku, možná mu běžné holínky byly i úzké? Zvážila bych, jestli se takto malé dítě bez holínek neobejde, obávám se, že na něj budou tvrdé a těžké. Může místo něj mít třeba Stonz Toddler návleky (nejsou ale do tepla), nebo měkkou koženou botu, která se důkladně naimpregnuje, aby nějaké to mokro vydržela.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot