Jak na výběr 1. bot pro dceru? Noha 13x6, začínající chodec.

Zodpovězené
12. únor 2019

Dobrý den,

ráda bych znala tak nějak možný výběr pro moji 13 měsíční dcerku. Chodí cca 3 týdny, každý den se zdokonaluje a už je rychlá. Ráda bych jí koupila nějaké celoroční botky. Nevím si ale vůbec rady. Koupili jsme boty Beda, ale měla z nich otlačky na obou nohách. Posílám rozměr 13 cm x 6 cm. Možná 12,5 x 5,5, nenechá se vklidu změřit. Také fotky vzhledu nožky. Vůbec si nevím rady. Pomůžete mi prosím? Doma běhá bosky a jsem za to ráda, hledám něco pro obchodní centra, dětské centra, něco na ven.

Děkuji za radu

Zdravím,

obávám se, že Beda botky, které jste zkoušely, nebyly barefoot, většina modelů z jejich barefoot řady se vyrábí až od vel. 25. Pokud to tedy nebyly tyto https://www.vpavucine.cz/beda/capacky-ruzove-2/ (pokud ne, je to první tip na možné botky, sedí i na baculatou nožku a mají dost místa i pro paleček).
Nožka je tabulkově širší a podle fotek se mi zdá, že má vyšší nárt a silnější kotník, další možnosti tedy jsou Jack and Lily, Baby Bare Shoes (zejména jejich páskové sandálky by myslím sedly), Feelmax Luosma, Zeazoo (např. model Leo). Nebo capáčky, pobyt venku zvládnou například Dadoos.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot