Jaké boty pro dceru?

Zodpovězené
4. bře 2021

Dobrý den,

dcera začala z ničeho nic šmajdat (3 roky), stáčí pravou nožku dovnitř.

Mám ji vzít hned k lékaři nebo stačí zlepšit obuv?

Abych se přiznala, dosud jsem obuv moc neřešila. Zimní boty měla z Lidlu, tenisky Adidas, atd.. Teď bych ale ráda nějaké vhodnější.

Jaké boty byste doporučila? Délku nohy má cca 15,5 cm a šířku 7 cm. Posílám foto. Nárt má nízký.

Moc děkuji.

Dobrý den,

doporučila bych návštěvu fyzio, ideálně která se věnuje (i) nohám.
Za mě lepší než běžná obuv (většinou s dropem a se špatným tvarem špičky) je bota, která je bez podpatku, ohebná a zejména s anatomickým tvarem špičky.
Noha je tabulkově široká, při výběru je potřeba znát i jaký je kotník/pata, jen podle rozměrů jsou dostatečně široké Fare Bare, Beda Barefoot (na nízký nárt jen nízké modely) nebo BeLenka.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot