Jaké boty s pevnějším opatkem?

Zodpovězené
11. bře 2022

Dobrý den,

prosím o tip na botky pro širší nožku, ale s pevným opatkem. Byly nám doporučeny kvůli stáčení špiček dovnitř. Zatím dcera nosila většinou Bedy, Tikki a zimní má teď Lurchi. Většinou tahle informace v popiscích chybí a nechce se mi 5x posílat boty tam a zpět.

Moc děkuji.

Zdravím,

doplňte prosím sem nebo třeba do emailu přesné rozměry nožek (plus jaký má kotník a nárt), bez toho se moc radit nedá. Beda jsou hodně široké, Lurchi naopak velmi úzké. Beda dělá i boty s pevnějším opatkem.

Stáčení špiček může být způsobeno příliš širokou botou, ale doporučuji navštívit fyzioterapeuta, abyste našli příčinu.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot