Jake koupit přezůvky pro dceru s vyšším nártem do 1.třídy? Dost se jí potí nohy.

Zodpovězené
5. čer 2019

Dobrý den,

chtěla bych poradit, jaké koupit pro dcerku papučky/přezůvky do 1.třídy? Má vyšší nárt a dost se jí potí noha. Úplně klasické papučky nehrozí, v těch by byla úplně zapařená. Do školky jsme vždy měly Befado nebo nějaký tento styl, otevřené sandálky. Balerínky nebo tenisky ne, v těch by se dost potila. Ale do 1. třídy mi přijde divné už takovýto styl papuček kupovat.

Díky za radu.

Dobrý den,

bez mír nožek (délka, šířka) se nedá radit, tak tedy jen úplně obecně: klasické látkové barefoot bačkory vyrábí mj. Beda Barefoot, Anatomic a Jonap, nově budou Protetika.
Někdy se jako bačkory používají kožené větrající Baby Bare nebo Tikki.
Mnohojiných možností, než klasické látkové bačkory, nebo balerínky/sandálky (látkové nebo kožené), nebo prodyšné tenisky, není. Jako alternativa mě napadají Slipstop, cvičky Babylight z Decathlonu, ponožkoboty (Leguanito, Collegien) nebo gumové Vivo Ultra.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot