Jaké značky vyrábí zimní boty na nohu s vysokým nártem?

Zodpovězené
9. lis 2018

Dobrý den,

nevím si rady, jaké vybrat padnoucí boty na zimu pro syna s nohou 20 cm x 8,5 cm a s vysokým nártem. Potřebuji takové, aby byly teplé a vydržely sníh a měly zároveň i rozumnou cenu. Jde mi především o to, aby mu seděly na noze, může to být i kompromis (silnější podrážka, ale rovná).

Předem moc děkuji za tipy.

Dobrý den, to je tabulkově širší nožka - problém s kompromisy je nejčastěji právě ten, že nejsou dost široké, nebo že nemají dobrý tvar špičky (a proto jsou kompromisní).
Kromě možnosti ušít na míru se podívejte po těch nejširších značkách na trhu: patří mezi ně Beda Barefoot, Fare Bare (ty jsou zateplené jen flísem), Camper Peu Cami, Feelmax (letos budou nové zimní), Vivobarefoot (opět jen se zateplením flísem). Přesné rozměry najdete na eshopech s barefoot obuví, všechny sedí i na vyšší nárt.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot