Jsou tyhle boty vhodné i na ven?

Zodpovězené
25. kvě 2023

Dobrý den,

ve zdravotní obuvi jsme zakoupili pro dceru (18 m.) tyhle boty https://www.100boticek.cz/BEFADO-242P088-vel-23...
Bohužel jsem se na internetu dočetla, že to je domácí obuv.

Chtěla bych se zeptat, jestli je vhodné je nosit i normálně na ven jako sandálky, a nebo je máme raději vyměnit a pořídit něco jiného.

Děkuji

Zdravím,

podle fotky jsou botky hodně pevné, asi i s dropem a horším tvarem špičky. Podrážka nebude moc ohebná.
Každopádně pokud budete obuv vedenou jako interiérová nosit venku, případná reklamace by nemusela být uznána, doporučit se to tedy úplně nedá.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot