Kompromisní obuv pro 13měs. dítě. Máte tip?

Zodpovězené
16. bře 2021

Dobrý den,

ráda bych se Vás, prosím, zeptala na Vaše tipy na obuv pro 13měsíčního syna, abych nemusela na zkoušku objednávat mnoho párů.
Chodí dva měsíce, velmi rychle se zlepšil, doma chodí bos, na ven, když ho jednou za čas v hezkém počasí vypustím, má kožené capáčky. Momentálně má nohu 12 cm dlouhou, 5,6 cm širokou, nemá dominantní palec, ukazovák je nejdelší prst, přes nárt jsem naměřila 14 cm, nicméně od pohledu mi vysoký nepřijde. Ráda bych boty spíše kompromisní - plno místa na prsty, dobrý tvar, netrvám na minimální podrážce, raději bych o trošku pevnější než barefoot.

Velmi děkuji za ochotu a přeji hezký den.

Anna

Zdravím,

nožka je tabulkově širší, na délku volte nadměrek ideálně 1 cm, na šířku aspoň pár milimetrů. Na takový tvar nohy by mohly sednout tyto tenisky https://www.vpavucine.cz/boots4u/tenisky/, pokud nemá úzký kotník, tak Protetika, pokud má, tak Jonap Barefoot.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot