Plátěnky a sandály pro širší nohu. Jaký typ vybírat? Plná pata a špička?

Zodpovězené
30. dub 2020

Dobrý den,

potřebovala bych pro dceru plátěnky (celoročky má kožené DDStep, ale při 20 stupních venku se jí potí nožka) a sandály.
Noha 132 mm, šířka 62 mm, úzký kotnik, nižší nárt. Palec stejně velký jako prsteníček s prostředníčkem.

Můžete doporučit kromě BF i kompromis?

Jaký typ sandálů vybírat? S plnou patou a špičkou?

Děkuji.

Dobrý den,

nožka je rozměrově širší, na úzký kotník/nízký nárt by mohly sednout Baby Bare (Sneakers, Summer Perforation, možná i páskové sandálky), látkové Jonap (model B7), Feelmax (Aatsa, Lokka).
Sandálky pro takto malé dítě bych preferovala s uzavřenou patou i špičkou.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot