První botky. Jakou značku bot byste doporučila pro mého syna?

Zodpovězené
9. bře 2023

Dobrý den,

právě vybírám první boty pro syna a ráda bych si od Vás nechala poradit. Protože bydlíme v centru města a obavám se, že více než polovina procházek bude právě po tvrdém terénu, přemýšlím o pořízení kompromisních bot.

Poradila byste mi prosím značku bot, které by mohly synovi sedět?

Má trochu dominantní palec, ale jinak myslím průměrné chodidlo (délka cca 12,2 mm, šířka cca 5 cm). Ráda bych pořídila boty s vlastnostmi barefoot, které jsou ale vhodné do města na chodník.

Moc děkuji.

Zdravím,

moje první volba by na takto malou nožku byla Bobux Xplorer, ale ty mají velmi nízkou a měkkou podrážku, jako capáček.

Nezmiňujete, jak dlouho chodí, pokud jen chvíli (do 3 měsíců), je to za mě jedna z nejlepších prvních botek.

Ze značek s pevnější podrážkou (ve srovnání s Xplorer) by rozměrově mohly sednout Protetika barefoot (zejména pokud má vyšší nárt, baculatější nohu), z kotníkových potom třeba Bundgaard Petit.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot