První boty na léto. Na jaké značky se zaměřit?

Zodpovězené
22. kvě 2022

Dobrý den,

prosím, na jaké značky se zaměřit?

Dcera, 11 měsíců, 2 měsíce chodí. Doma bosky, venku taky, nebo capáčky. Nohu má širokou 6,5 cm, délka 13,2 cm. Trošku vyšší nárt, kotník normální. Sháním sandále (ne kožené, aby přežily pravidelnou vodu) a nějaké textilní botky, když se ochladí, ale na celoročky to není. Po starší mám vel. 22 (mladší jsou ještě větší) sandále Pediped Sahara a byli jsme s nimi moc spokojeni, ale starší má nízký nárt a užší nožku. Nevím, zda koupit vel. 21, zda by sedly i mladší.

Předem děkuji.

Zdravím,

zřejmě nesedly, to je širší noha.

Můžete i nadále nechat capáčky, třeba Dadoos s trojvrstvou koženou podrážkou, nebo Nohatka, ta může být i podlepená plotnou. Vyrábí se i prodyšné, i na míru by neměl problém je nechat ušít.

Pevnější botu bych nechala až na podzim/zimu, sandálky také spíš jen na plotně (Baby Bare, Ef, nové Jonap Zula). Nadměrek volte do ideálně 0,8 cm do délky. Nekožené otevřené sandálky na takovou nožku mě vůbec nenapadají, bohužel.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot