První zimní boty pro krátce chodící dítě. Jsou nějaké vhodné?

Zodpovězené
22. lis 2020

Dobrý den,

synovi je 12 měsíců a začal chodit. Zatím ho nechci obouvat, chci, aby co nejvíce chodil bos a ideálně bych chtěla obout až na jaro až bude chodit stabilně. Ale venku ho potřebuji občas vypustit z kočárku.

Jsou, prosím, nějaké vhodné capáčky pro tento účel, aby nijak neomezovaly nožku, zároveň ale, aby mu nebylo chladno či nepromokl?

Moc děkuji.

Zdravím,

mrkněte na návleky Stonz Toddler, nebo zateplené capáčky (Nohatka, Liliputi), softshellové návleky (prodejci třeba na Fléru). Proti chladu bych pořídila funkční (merino) ponožky, klidně i extra stélku (třeba v DM prodávají merino stélky, dospělácké, vystřihnete je do potřebného tvaru) a zateplila kotník návleky.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot