Seženu zimní boty pro začínajícího chodce s dominantním palcem?

Zodpovězené
14. lis 2018

Dobrý den,

hledám zimní botičky na dominantní palec, kdy ostatní prsty jsou kratší jen o malinko. Hledám hlavně hodně měkkou podrážku a celkově lehčí botu.
Šířka nohy je cca 6,5 cm.

Děkuji Vám.

Zdravím,

škoda že nezmiňujete i délku nožky, budu odhadovat a předpokládat, že je širší:
nejširší zimní botky jsou Little Blue Lamb z řady Baby a Jack and Lily (měkčí je řada MyMocs). Oboje potřebují i širší kotník a/nebo vysoký nárt.
Jednoznačně nejměkčí podrážku mají Feelmaxy (letos bude nový model, ale ještě není na trhu). Často se na širší nohu kupují Zeazoo Yeti.
Pokud by stačila kožená podrážka, jsou širší zimní Liliputi. A pokud preferujete spíš návlek před botou (který ale vydrží i pevný povrch), mrkněte na Stonz Toddler, jsou lehounké a podrážka je jako papír. Jen je potřeba trochu grif při obouvání.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot