Sněhule. Měla byste tip na nějaké vhodné boty na řádění do sněhu?

Zodpovězené
22. lis 2021

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem sněhulí pro syna. Uvádím rozměry nohy (měřeno plus 12) a šířku (tu uvádím bez nadměrku):

Levá noha: 22,2 cm x 7,5 cm,
Pravá noha: 21,8 cm x 7,5 cm.

Má tedy rozdíl 0,4 cm mezi levou a pravou nohou. Vždy mu seděly zateplené Bundgaard, ale teď si nejsem jistá. Velikost 32 má uvedené vnitřní rozměry 21,5 x 8,1 a vel. 33 zase 22,3 x 8,2. Menší mi přijde na tu větší nohu už opravdu malá a větší zase velká na tu menší nohu.

Měla byste tip na nějaké vhodné boty na řádění do sněhu?

Loni lítal skoro pořád v těch Bundgaardech.

Děkuji!

Zdravím,

vyloženě barefoot sněhule je jen pár: Vivobarefoot, Affenzahn (oboje pokud se dobře dívám jen do vel. 32) a Be Lenka.

Z kompromisů poté zmíněné Bundgaard a Demar Mammut.

Beda Barefoot měly v nabídce boty, které působily jako sněhule, ale nikde v obchodech jsem je ještě neviděla, nemám tedy žádné zkušenosti ani z druhé ruky.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot