Teplé boty, nejlépe kompromisní, pro 3leté dítě. Jaké doporučíte?

Zodpovězené
5. pro 2020

Dobrý den,

můžu poprosit o tip na opravdu hodně teplé zimní boty? Nejlépe kompromisní. Pro tříleté dítě.

Předem děkuji.

Kozáková

Dobrý den,

bez znalosti délky, šířky nožek a lépe i jaký je nárt a kotník (a třeba i tvaru prstů), není možné doporučit vhodnou obuv. V čem by měly být kompromisní?
Úplně obecně považuji za velmi teplé třeba Zeazoo Yeti (model se sheepskin), mají hodně tlustý neumělý kožíšek. Je to barefoot bota.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot