Vhodnost Barefoot obuvi. Jak to je?

Zodpovězené
1. pro 2023

Dobrý den,

jsou vhodné Barefoot boty jako první boty i pak dále, když dítě převážně chodí po zpevněném městském povrchu, nebo je to již mýtus a nemůže to nijak špatně ovlivnit cokoliv?

Děkuji

Zdravím,

ano, zdravá noha může chodit v barefoot obuvi i po zpevněných površích. Podmínkou je správná chůze, pokud dítě chodí v barefoot odmalička, je to výhoda, špatný stereotyp chůze si nevytvoří. Ani městské zpevněné povrchy nejsou nuda, noha impulzy mít bude, pokud nechodí celý den po nákupním centru.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot