Výbava na léto. Jaké botičky pořídit?

Zodpovězené
23. kvě 2021

Pěkný den Naďo,

mám rok a půl starou dcerku, které potřebuji pořídit výbavu botiček na léto - sandálky, plátěnky a gumovky. Bohužel je její noha nezměřitelná (zkrátka dceru nepřeperu 😀), ale do současnosti jsme si vystačily s botami LBL (celoročky vel. 22- má v nich ještě cca 5mm místo). V domnění, že má dcerka širokou nožku, jsem naslepo objednala sandálky protetika vel. 23, ale noha jí v nich opravdu plandá (i v šířce).

Jsem trochu bezradná, a proto bych Vás ráda poprosila o pomoc, na jaké botky se zaměřit. Ještě Vám připojuji fotky nohou dcerky.🙂

Moc děkuji a mějte se fajn!

Eva

Zdravím,

tohle bez mír nožek bohužel nepůjde. 🙂 Podle fotky má vysoký nárt, ale víc toho neodhadnu, netroufnu si radit vůbec.
Zkuste zajít do barefoot obchodu, třeba budou v měření úspěšnější, podle mě se lépe měří měřidlem Plus12, než na papíře - je to rychlejší. Šířku pak šuplerou, to je otázka pár vteřin. Zkuste z měření udělat hru, přeměřit nohu sobě a všem babičkám, měřit třeba každý den, dokud se nezadaří. Nohy budete měřit ještě spoustu let, bez toho nezjistíte ani, jestli už bota není malá... Doporučuji přeměřovat třeba každý týden, ať se z toho stane zvyk.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot