Zateplené boty - celoroční i zimní. Doporučíte, prosím?

Zodpovězené
8. lis 2023

Dobrý den,

dcera nosí bf odmala, vždy nám v obchodě radili Jonap slim, ale nejsem si už zcela jistá, jestli tvar vyhovuje. Vždy slyším, že na užší nožky je problém sehnat boty, a tak jsme kupovaly, co u nás je, ale letos bych možná raději objednala přes eshop.

Dcerka má nožky 16,9 a 17,1 délku, shodně 6,1 šířku. Tvar nožky úplně nejsem schopna určit, ale přijde mi, že má výraznější palec.

Prosím doporučte zateplené celoročky i zimní boty na tyhle nohy.

Moc děkuji za Vaše rady. 🙂

Zdravím,

mohly byt sednout Lurchi barefoot (zimní ve vel. 27 mají 18 cm/6,6 cm) nebo Froddo barefoot.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot