Zimní boty pro začínajícího chodce. Jaké byste doporučila?

Zodpovězené
3. zář 2021

Dobrý den,

prosím o radu. Jaké zimní boty pořídit dceři, která začne pravděpodobně na podzim chodit?

Chtěla bych, aby se jí v nich dobře chodilo. U spousty bot mi přijde, že je hrozně tvrdá podrážka. Dále, aby jí v nich bylo hezky teplo - je docela zmrzlá. A samozřejmě, aby šly dobře obouvat.

Cenově vůbec netuším, jak se vhodné a kvalitní boty pohybují. Ale fajn by bylo, kdyby nezruinovaly rodinný rozpočet. Přece jen jsem na mateřské.
Dcera má, řekla bych, širší nožky a možná trošku vyšší nárt, ale to se těžko odhaduje.

Předem děkuji za tipy.

Zdravím,

pro ještě nechodící dítě nebo začínajícího chodce jsou podle mě nejlepší jen návleky, botu pořiďte až se rozchodí. Koukněte třeba na Stonz Toddler, na širokou nohu a vyšší nárt sedí dobře. Se zateplovací vložkou jsou velmi teplé. Obouvání je trochu oříšek, ale to natrénujete 🙂. Existují i levnější varianty, různé softshell návleky, najdete třeba na Fler.
Jakmile se rozchodí a budete kupovat botu, vybírá se podle délky a šířky nožek, zohledňuje se kotník, nárt, pata a tvar špičky.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot