Zimní boty - širší nožka, dominantní palec, lehce vyšší nárt. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
3. lis 2020

Dobrý den,

sháním zimní boty pro syna, doteď jsme kupovali Bedy, ale bohužel nejsou v jeho velikosti k dostání. Syn má širší nožku, dominantní palec a řekla bych, že i lehce vyšší nárt.

Pokud byste mi mohla doporučit i vhodnou domácí obuv, budu ráda.

Moc děkuji, přeji hezký den.

Dobrý den,

širší boty jsou kromě Beda Fare Bare (řada B), Baby Bare Febo (ty ale sedí na nižší, max. normální nárt), Be Lenka (taky bych poptala ten nárt, je to novinka, nejsem si jistá), Zeazoo Yeti, Jonap. Při výběru samozřejmě záleží na přesných rozměrech nožky. Řekla bych, že pokud sedí Beda, mohly by klapnout buď Fare Bare B, nebo Zeazoo.
Pokud je to menší nožka, tak ještě Little Blue Lamb Baby.
Přezůvky můžete zkusit třeba taky Beda, širší model. Nebo třeba Protetika.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot