Zn. Plae Charlie. Jaký máte názor?

Zodpovězené
3. dub 2020

Dobrý den,

kamarádka mě nasměrovala na zn. Plae Charlie. Konkrétně na sportovní celoroční obuv pro děti 1-2 roky. Říká, že je to obuv kompromisní a po vyndání stélky BF. Mně se ale vůbec nezdají. Dle popisu po netu mi přijde podrážka tvrdá, špička nevhodná. Působí na mě jako předražené obyčejné kecky. Nechci dělat ukvapený závěr z pár popisků na eshopech, v rukách jsem botu neměla, jen z ní nemám dobrý pocit.

Jaký je Váš názor na tuto značku, obuv?

Kamarádka chce pro syna BF botu a tyto mi vhodné nepřipadají.

Děkuji za názor.

Dobrý den,

Plae je kompromisní bota na užší nohu, tvar špičky určitě není na dominantní palce a podrážka je pevnější, stejně tak i opatek.
Video ohebnosti a pár fotek najdete na http://vpavucine.blogspot.com/2017/02/recenze-v....

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot