88petule
17. bře 2023
155 

Děti milují překvapení, proto si oblíbily L.O.L. Surprise! 🙂 💖

Znáte značku L.O.L. Suprise? Věřím, že ano, protože L.O.L. Surprise! je druhou celosvětově nejvyhledávanější hračkou. Pokud jste s hračkou této celosvětové značky zatím nepřišli do styku, ráda vás s ní seznámím.

Značka L.O.L. Surprise! patří známé společnosti MGA Entertainment. Historie této značky není zatím nijak dlouhá. První hračkou na trhu byla L.O.L. Surprise! panenka v kouli. Na americkém trhu se objevila teprve v roce 2016 (na českém trhu se objevila rok poté). Společnost MGA Entertainment se chtěla dětem zalíbit v trendu sběratelství postaviček. A to se velmi povedlo! Malé panenky, které se ukrývají v kouli, která je zabalená do několika vrstev obalů, mají zábavné funkce, spoustu doplňků a navíc vás s nimi čeká překvapení, které se objeví pod vodou nebo třeba na sluníčku. Naše holčičky milují překvapení, milují objevit něco nového a proto je pro ně rozbalování příjemný adrenalin. Většinou nevíte, jaké překvapení v kouli čeká a ta zvědavost je až k nevydržení. 🙂

Dnes v českých hračkářstvích najdete nejen malé panenky v koulích, ale i roztomilá zvířátka nebo velké L.O.L. Surprise! trendy panenky různých stylů. Každá panenka nebo zvířátko obsahuje mnoho detailů, doplňků a překvapení, aby rozbalování ani hračka nikdy nebyly nudné. K panenkám můžete zakoupit i různé hrací sety a domečky pro bohatší zážitek s hraním.

Tyhle L.O.L. Surprise! hračky vám můžeme s holčičkami představit. Třeba pro vás budou dobrým tipem na dárek. 🙂

💖 L.O.L. Surprise! Tweens

Panenky, které se svou výškou 16,5 cm akorát sednou do dětské ručičky. Panenky při koupi vidíte jen nakreslené v animované verzi na krabici. Skutečná panenka se skrývá uvnitř jako překvapení. Součástí módní panenky je i 15 doplňků, které jsou pro každou holčičku také překvapením. Z obalu vytvoříte panence krásný a stylový pokojíček. Ten sedne každé panence svým stylem na míru. Naše holčičky si vybraly panenky Cherry B.B., Fancy Gurl a Freshest.

💖 L.O.L. Surprise! Nábytek s panenkou

To se rovná víc než 10 překvapení v jednom balíčku. Tyhle panenky zakoupíte v průhledném obale, takže pro děti není jejich vzhled překvapením. V této sérii se totiž objevily ty nejoblíbenější panenky "lolky". Pokud se líbí i vašim dětem a ještě žádnou z nich nevybalily z vajíčka, možná se vám zalíbí právě tato herní sada. Panenky s nábytkem můžete vybírat třeba ze stylu krása, umění nebo hudba a odpočinek.

💖 L.O.L. Surprise! herní automat

To je zábava nejen na dětskou party. Mini Claw Machine obsahuje krom velké zábavy i 5 překvapení, z toho 2 panenky a 1 zvířátko. Automat svítí i hraje.

💖 L.O.L. Surprise! sběratelské panenky s názvem Sportovní hvězdy

Jedná se o panenky ze 7. série, které mají nádherný třpytivý vzhled a každá panenka má interaktivní funkci, se kterou může vykonávat svou oblíbenou sportovní aktivitu. Tyhle sportovní panenky holčičky moc baví a určitě se pokusíme jich posbírat víc.

💖 L.O.L. Surprise! Velké ségry

To je tedy pecka. Už jich máme doma šest. 🙂 První tři se u nás doma objevily panenky Neonlicious, Royal Bee a Lady Diva. Jak vidíte na fotce, mladší holčičky si výbírají ty barevnější kousky panenek a starší Viktorka vybírá podle outfitu, který se líbí jí (proto stylová Royal Bee). Krom nádherného oblečení má každá tato panenka svou osobitou kabelku, náušnice, hřeben a stojánek, na který ji může vaše dítko po hře uložit.

💖 L.O.L. Surprise! speciální edice

Speciální edice se objevují k různým příležitostem během roku a z obchodů mizí rychlostí blesku. Na začátku tohoto roku přišly na trh panenky k roku Králíka. Jedná se o koule/vajíčka s překvapením, které si předem dle obrázku vyberete. Můžete vybrat buď panenku s oušky králíka nebo přímo zvířátko králíčka. Obě hračky jsou připravené své děti provázet celým rokem 2023 a dělat jim radost. Ve vajíčku najdete k rozkošné panence i ke zvířecímu kamarádovi spoustu kombinovatelných doplňků. Ve vodě panenka odkryje překvapení.

💖 L.O.L. Surprise! speciální edice - aktuálně

Aktuálně na trhu můžete vidět edici velikonoční. Boss Bunny z Velikonoční série má nasazovací třpytivá ouška a může s vámi odhopkat i na koledu. Na vykoledované sladkosti má připravený zlatý košíček. Druhou panenkou ve Velikonoční sérii je krásná třpytivá Candy Q.T. Panenky ze speciálních sérií najdete v hračkářstvích vždy jen po omezenou dobu.

💖 L.O.L. Surprise! Vlasatice

Velmi oblíbené jsou i česací panenky pojmenované Vlasatice. Těch máme také pár kousků. Panenky se skrývají v obalu v podobě laku na vlasy. Uvnitř vás čeká překvapení v podobě kouzelného filtru, samolepek, natáček na vlasy, hřebínku, láhve, oblečků, botiček a dalších rozkošných doplňků. V uzávěru obalu v podobě laku na vlasy najdete „pokojíček“ pro vlasatou panenku.

Mají vaše děti doma nějaké L.O.L. Surprise! panenky nebo zvířátka? Také je tolik baví rozbalování? Podělte se o zkušenosti s panenkami do komentářů. Těším se!

Všechny zmíněné panenky můžete koupit ve vašich oblíbených hračkářstvích a e-shopech. Pokud vás zajímají ty, které nabízejí navíc přívětivý cashback, jsou to třeba tyto :

BAMBULE.CZ
MALL.CZ
SPARKYS.CZ
POMPO.CZ

Krásný den plný hraní přeje Petra s holčičkami a #plnapenezenka

Začni psát komentář...

Odešli