88petule
27. črc 2022
204 

Jednoduchý návod, jak nakoupit s CASHBACKEM

Krásný den, maminky,

protože jsem v posledním týdnu dostala několik dotazů na fungování cashbackového portálu Plná Peněženka, připravila jsem pro vás jednoduchý návod, jak nakoupit s CASHBACKEM.

1) Před nákupem je nutné se zaregistrovat/přihlásit pomocí e-mailu a hesla, nebo pomocí Facebookového účtu na www.PlnaPenezenka.cz.

2) Vyberete si obchod (například pomocí vyhledávače/lupy), ve kterém chcete nakupovat a přejděte do obchodu kliknutím na tlačítko „Nakoupit s cashbackem. Výše cashbacku je uvedena u každého obchodu. S každým online e-shopem je domluvená jiná procentuelní výše. 

3) Po přesměrování na stránky obchodu zboží objednáte jako obvykle. Je důležité, aby stránka Plné Peněženky zůstala ve vedlejší záložce vašeho prohlížeče otevřená.

4) Plná Peněženka vám zpravidla do několika hodin odměnu za provedený nákup zaregistruje na váš uživatelský účet.

5) HOTOVO! Můžete se těšit, až vám kurýr doručí vaše objednané zboží. 🙂

Já jsem objednala (mimo jiné kousky oblečení a dekorace) dvoje kraťásky. Byly to výprodejové kusy, na které se vztahovala sleva 20%, které nabízel pomocí slevového kupónu obchod Sinsay. Z částky 94 kč za tyhle dva kousky jsem ještě dostala dalších 7% zpět do své Plné Peněženky, která se mi takto pomalu plní za všechny moje nákupy. 

Důležité : Na portále Plná Peněženka sbíráte "utržené" peníze (odměny) za vaše nákupy a kdykoliv si je můžete nechat poslat na svůj osobní účet. Já osobně si je nechávám posílat po pár měsících, nebo když nasbírám alespoň 300 Kč.
Není se tedy opravdu čeho bát. Plná Peněženka je ověřený portál, který jednoduše vede profily obchodů, propaguje jejich produkty, píše pro ně články, jednoduše jim dělá reklamu. Za to dostane zaplaceno a vy jako registrovaní uživatelé, kteří přes ně nakupují, získáváte CASHBACK z každého nákupu přes jejich portál.

Já jsem na portále www.plnapenezenka.cz zaregistrovaná a vidím, že s nimi skutečně šetřím peníze. To je v dnešní době moc fajn. Navíc se na jejich stránkách pravidelně objevují nové a nové slevové kupóny do všech nabízených obchodů. Těch je momentálně více než 900. 

Snad vám tento návod pomůže a třeba i právě vy začnete šetřit s Plnou Peněženkou. 

Děkuji za pozornost. ❤ Mějte krásný den,

Peťka

#plnapenezenka

Začni psát komentář...

Odešli