icon
6 / 58
to jsem kus chlapa že jo ?
avatar

no to teda 🙂 kolik vážíš? 🙂

26. zář 2010
avatar
adeden
autor

jsem velikej kluk .. Mám 4,25 ....

27. zář 2010