
10 / 142
A kabátky,co máma šila ještě když jsme byli v bříšku..
to je nádherný, nemohla byste mi poslat na mail návod, material aj...🙂
Jste strasne sikovna....
11. bře 2011
teda to je krása!
15. bře 2011
Nádhera. 🙂
17. dub 2011
to je nádhera!!! není snad ani možný, že jsi to dělala sama doma... jak se to dělá? Taky bych chtěla dokázat něco tak nádherného... Jsi šikulkaaaaaa!
10. říj 2011
Tak to máš teda opravdu superstroj 🙂 Jseš moc šikovná!!! 🙂 a proto Ti to nepříjde složité :D mě by to přišlo nepřekonatelně složité :D
12. říj 2011
To je bomba,klobouk dolů 🙂
4. kvě 2012
agamka38
autor@pajinkaa28 díky 🙂
5. kvě 2012
krásný