icon
10 / 142
A kabátky,co máma šila ještě když jsme byli v bříšku..
avatar

krásný

1. bře 2011
avatar

to je nádherný, nemohla byste mi poslat na mail návod, material aj...🙂
Jste strasne sikovna....

11. bře 2011
avatar

teda to je krása!

15. bře 2011
avatar

Nádhera. 🙂

17. dub 2011
avatar

to je nádhera!!! není snad ani možný, že jsi to dělala sama doma... jak se to dělá? Taky bych chtěla dokázat něco tak nádherného... Jsi šikulkaaaaaa!

10. říj 2011
avatar

@hrosicci Díky 🙂.Zrovna tyhle kabátky nejsou moc složitý na ušití a jestli myslíš tu výšivku-tak to mi dělá stroj.Stačí tam jen naprogramovat obrázek a pak už jen měnit nitě.

10. říj 2011
avatar

Tak to máš teda opravdu superstroj 🙂 Jseš moc šikovná!!! 🙂 a proto Ti to nepříjde složité :D mě by to přišlo nepřekonatelně složité :D

12. říj 2011
avatar

To je bomba,klobouk dolů 🙂

4. kvě 2012
avatar

@pajinkaa28 díky 🙂

5. kvě 2012