icon
11 / 142
bříšku,ale až teď nám jsou akorát
avatar

teda to jsi šikulka

4. říj 2010
avatar

Ty jo, mamča je šikulka, moc hezké :o))

24. říj 2010
avatar

jsou moc krásný

17. led 2011
avatar

Díky,škoda,že už jsme je museli dát do bazárku.Snad bude někdy čas si ušít jiné.

17. led 2011
avatar

perfekt 😵

27. bře 2011
avatar

šikulinka 🙂

30. bře 2011
avatar

Úžasné 🙂

4. kvě 2012