
12 / 142
Nová aplikace-maminka si hrála...
agamka38
autor@lucifer1987 Moc díky.Jsem ráda,že se líbí. 🙂
24. únor 2011
krásná,mamča je šikulka.-)
25. únor 2011
A já zrovna včera kukala na MMB a viděla ji tam a říkala jsem si to musí být šikula mamina, no a teď koukám, že tu šikulu i znám...krásné-všechny 🙂
26. únor 2011
to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zajtra pohladám vlnu, a pustím sa do toho!!!!!!!!!!!!!!!
Ďakujem za typ, si šikulka!!!!
27. únor 2011
Dobrý den, mohla bych poprosit o návod, jak vytvořit tuhle krásnou čepičku?
Moc děkuji Petra
email: dub.pet@seznam.cz
11. bře 2011
agamka38
autor@t_petra Určitě mohla,tady je můj návod http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6277&user=...
11. bře 2011
Děkuji
11. bře 2011
čepička nemá chybu 🙂))
15. bře 2011
Opravdu si sikula ;O))
18. bře 2011
Krásná čepička a hlavně dobrý nápady na všechny čepičky. Jste šikulka🙂
27. bře 2011
Tak ta je přímo úžasná 🙂 jsi moc šikovná!