icon
18 / 142
avatar

Krasnaaaaaaa

24. únor 2011
avatar

Nádherná čepka.🙂

25. únor 2011
avatar

Úžasná, hned bych si ji od Vás taky nechala udělat 🙂 šikulka ...

30. bře 2011
avatar

@snajecka Díky,já to dělám jen pro naše-víc nestíhám.Ale na MMB holky háčkujou na kšeft podle fotek-co to zkusit tam?🙂

30. bře 2011
avatar

@agamka38 určitě zkusím...smím si vypůjčit vaši predlohu? 🙂

30. bře 2011
avatar

@snajecka Jasně,budu ráda.🙂

30. bře 2011
avatar

krasa nadhera uzasne prekrasne - nemam slov 🙂

18. dub 2011
avatar

ta je opravu krásná.

10. zář 2012