icon
25 / 142
Domeček na Verunčin pokojík.
avatar

Jste strááášně šikovná, moc krásné věcičky. Tohle také Vy sama???

26. črc 2011
avatar

@vveru Jé,díky🙂.Domečky jsem taky dělala.

26. črc 2011
avatar

Jé, šlo by to s Vámi domluvit je udělat na zakázku?

27. črc 2011
avatar

@vveru Určitě to půjde,ale spíš až po prázdninách.

27. črc 2011
avatar

To by nevadilo, myslete na mě prosím. Na kolik by vyšel jeden?

27. črc 2011