
28 / 142
Pro Anitku k nextové mikince.
Krásná... .)
2. bře 2011
moc moc povedená čepička!!!Velká pochvala, krásný detail a bezva výšivka!
4. bře 2011
To je nádhera, jste moc šikovná, obdivuju lidi, co tak tvoří.
17. říj 2011

Krásná... .)
moc moc povedená čepička!!!Velká pochvala, krásný detail a bezva výšivka!
To je nádhera, jste moc šikovná, obdivuju lidi, co tak tvoří.
to bude na jaro fešanda 🙂