icon
31 / 142
Pirátka-moje první...
avatar

Jako vždy Ajo 🙂)) náramnej fešák

15. bře 2011
avatar

nádhera!!!! tak tohle já bych nikdy nezvládla!!! fakt nádhera!!

28. bře 2011
avatar

Díky,tohle zvládne každý.Já umím jen základy háčkování,složitější návody prohlížím jen na papíře 😀

28. bře 2011
avatar

No úžasné 🙂

17. dub 2011
avatar

nádhera, ta barva se mi mooc líbí i ta kotva je taková originální !-)

6. únor 2012
avatar

ta je nádherná!! háčkujete i pro veřejnost?

17. bře 2012
avatar

@holubice.petra Moc díky 🙂.Já háčkuju jen pro rodinku,sotva to stačím,když máme v rodině 6 holek a ty potřebují ke každému oblečku novou čepičku 😀.Pak vždycky po sezóně prodávám za nějakou minimální cenu,i když jsou čepičky jak nové.

17. bře 2012