icon
32 / 142
avatar

šikulka🙂,veliká!

15. bře 2011
avatar

Ta je parádní, nemáš na ni návod? a krásná barvička...

15. bře 2011
avatar

@reddwarf Moc díky 🙂

15. bře 2011
avatar

@agamka38 nemáš zač-jsi fakt děsně šikovná-líbí se mi,jak máš věcičky vychytaný-je vidět,že máš pro to cit🙂

15. bře 2011
avatar

@zuzka72 Díky.Já to dělala bez návodu-tedy ten začátek je stejný jako u všech(návod z housenkové na MMB).Jak je hotová základní placka(podle průměru z obvodu hlavy) tak už jen ten jednoduchý vzorek bez přidávání,vzadu je to prodloužené-jako u pirátky a přes to je vázání.Jestli chceš,nafotím detaily a pošlu na mail.Vypadá to celkem dobře a hlavně hezky padne na hlavinku 🙂

15. bře 2011
avatar

@reddwarf Tak to jsme na tom stejně.🙂

15. bře 2011
avatar
15. bře 2011
avatar

To je nádhera🙂

27. bře 2011
avatar

skvělá pirátka 😵 koněčně tu máme také něco pro kluky 😉

27. bře 2011
avatar

Tak to je naprosta bomba! Moc se mi libi ty barvy, zadna nuda a dokonale mu to ladi k vesticce. Na Fleru te roztrhaji na kusy, jen pockej 😉 😀

18. dub 2011
avatar

@lita Moc díky,tvá slova dokážou pohladit po dušičce.

18. dub 2011
avatar

Veru, kdyz ty jsi tak sikovna, ze mi to az mozek nebere, ze nekdo dokaze vyrobit takove nadhernosti 😉 a jeste byt tak skromny 🙂 At se Fler trese, prudce jim tam stoupnou vynosy z prodeje 😉 😀

18. dub 2011