
39 / 142
:D no já právě to viděla a hnad jsem viděla ty její kluky v tomhle u přílivu-no idilka....
30. bře 2011
To je fakt super 😵-ty aplikace Ti vyšívá ta pfafka?
31. bře 2011

:D no já právě to viděla a hnad jsem viděla ty její kluky v tomhle u přílivu-no idilka....
To je fakt super 😵-ty aplikace Ti vyšívá ta pfafka?
Tak to mi děláš naschvál......já chcíííí všechno chcííí to je tak krásny...a až to uvidí @lita vsadím boty, že ji to taky nadchne, jí by se to k tomu moři tam moc hodilo.... 🙂