
51 / 142
Tak jsem v noci ušila potah na židličku s 5-ti bodovým zádržným systémem pro malé útěkáře
To opravdu ano, jste moc šikovná. V kolik hodin chodíte spát🙂 Renata
17. dub 2011
agamka38
autor@renata0028 jj,Renčo,spát chodím tak po půlnoci!Já tím tvořením relaxuju,asi je to špatně-měla bych si spíš zacvičit,ale když já mám v hlavě pořád nějaké nápady 😀
17. dub 2011
Tak tomu rozumím, taky raději dělám něco jiného než cvičit, třeba na zahradě nebo pletu atd. 🙂) A chodím spát skoro stejně🙂) Důležité je, že nápady jsou a jsou nádherný.
17. dub 2011
Jé tak to je super,jste opravdu moc šikovná 🙂
10. říj 2011
jsi úžasná šikovnice šikovná😵 tleskám!!!