
57 / 142
Kampak je asi pošlu?
No to si děláte holky srandu???? MOJE Jupííííííííííííííí Ijáček....... 🙂
Tak to je suprový.....
25. dub 2011
jééé,Danča je opět rychlejší!!!!Taky jsem chtěla hlásit,že určo do Olmiku🙂),Veru-Ty jsi šikovná!!!Super,krása 😵
25. dub 2011
tak to je parááááda!!!!
3. kvě 2011
nádherné šatôčky na krk. tiež mám rada, keď na tom malom krčku niečo môj malý má - predsa len vietor, zima a pod. niečo mu tiež vymyslím.
14. kvě 2011
jedine Zuzce @zuzka72 😉 😀