icon
78 / 142
Teploučké spacáčky pro naše miláčky...
avatar

nádhera 😵 🙂!

10. říj 2011
avatar

tak to je fakt super

10. říj 2011
avatar

super, vypadají nádherně. taky postýlky jsou pěkné, odkud jsou? Vypadají bezpečně.

11. říj 2011
avatar

@l.e.o.n.t.y.n.k.a postýlky jsou fakt super a kvalitní až nás to překvapilo.Objednávali jsme je z aukra přímo od polského výrobce.K tomu byly i kokosovo-pohankové matrace,povlečení,mantinely,peřinka a polštář.

11. říj 2011