icon
90 / 142
Berušková pro Karolínku
avatar

ježíši ta je krásná... to umět

19. led 2012
avatar

úžasná 😵 to vymýšlíš sama, nebo se někde inspiruješ?

19. led 2012
avatar

@schnek Hodně sama,ale tuhle berušku na kytce jsem viděla na jiné čepičce.

19. led 2012
avatar

obdivuju 😉 já bych asi sama nezvládla vymyslet vzorek - jak dlouhý co uháčkovat a kolik a jakých sloupků udělat. Většinou na MMB lovím v návodech 😉

19. led 2012
avatar

nádherná! 🙂

19. led 2012
avatar

Nádherná, ta by se nám také líbila, kdyžtak písněte, pokud by to nevadilo. Měte se =o)

19. led 2012
avatar

Krásná,šikulka🙂

19. led 2012