
91 / 142
To byla prácička...ale Anitka je z ní úplně paf!
to bych byla taky paf 😉
26. led 2012
Krásný,sem z toho taky paf🙂
26. led 2012
dokonalá 😵!
27. led 2012
To se nedivím Verčo, že byla paf. Je naprosto úúúžasná!!!
28. led 2012
teda... věru... překrásná... 😵 šikovná šikovná jsi 😵 a ta práce to tedy jóó... ale stála za to 😵
13. únor 2012
Čauky Veru, ta je úžasnáááááááá.Jitka
12. bře 2012
no ta je teda supr!!!