ajina17
autor@zitekutomika ach jo a co máte za značku?
18. pro 2015
Ja to same objednala jsem vloni pro sebe i segru a obe jsem reklamovala...jedna navyjela porad ze mi tak zachumlala vlasy ze jsem je musela odstrihnout a druha fungovala asi 2 dny...
18. pro 2015
@jennas Přesně tak!! Zacuckává to vlasy a pak to jenom vrčí jakože natáčí a nic ☹ Já už mám druhou! Při první reklamaci vyměnil kus za kus a ta to udělala zas! Takže opět na reklamaci ☹
18. pro 2015
značka babyliss pro perfect curl
18. pro 2015
Segre zamotala vlasy a nepustila , musela ustrihnout velký pramen. Navíc se z tech vlasu pak kouri , tak to moc setrne nebude. Ma nějakou drahou za 2 tisíce
18. pro 2015
ajina17
autortak jsem objednala tuto..tak bude snad lepší a dělá i hezčí lokny 🙂
18. pro 2015
nejvic spokojenost jinou bych uz nechtela ! 🙂
18. pro 2015


Mám a za mě teda VELIKÁ nespokojenost ☹ 2x použitá a přestala fungovat ☹ teď čekám na vyřízení reklamace.