Toho bych teda rodit nechtěla! Takovej kusanec 😍
8. pro 2017
Pěkný cvalicek ;)
8. pro 2017
Teda, kus chlapa 🙂 A porod byl přirozený a v pořádku?
8. pro 2017
Gratuluji, a ten porod.👍👍
8. pro 2017
teda to je ale chlap! 🙂 krása, gratuluju!
8. pro 2017
ajina17
autor@myska_jaja je krásnej 🙂
8. pro 2017
Naaaadherny😍
8. pro 2017
Klobouk dolu taky jsem mela obříka ale měla jsem cs😯
8. pro 2017
Krásný klučík. Gratuluji 🙂 u nás to bylo 4340 a 55cm a porod rychlý 4 zatlačení 2 kosm stehy. Ty velke děti jdou paradoxně kolikrát lépe ven.
8. pro 2017
Krasny chlapak ! Mám dubnatko 4430g a 53cm 😊
9. pro 2017
Malý se dneska měřil a má 53 cm hlavička byla 37 cm
9. pro 2017

Teeeeda, to je chlapak 😍