
14 / 49
akras
autorJo, ona se narodila s několika cm hárem, byla jak mončičák a háro má teda dodnes, tak nějak se jí to postupně obněnilo, nikdy nebyla plešatá. Ono u těch tmavých dětí je to takové zřetelnější.
10. led 2011

Jo, ona se narodila s několika cm hárem, byla jak mončičák a háro má teda dodnes, tak nějak se jí to postupně obněnilo, nikdy nebyla plešatá. Ono u těch tmavých dětí je to takové zřetelnější.
je nádherná, tady má podobný výraz, jako náš štěpánek, když byl malý. A kolik má vlásků!My byli taky vlasouni, ale světlí...